Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -6

Problemy z wyjazdem z CH Posnania. Kierowcy stali w korku nawet ponad godzinę

j
poniedziałek, 14.05.2018 r.
godz. 13.30
j | poniedziałek, 14.05.2018 r., godz. 13.30
Problemy z wyjazdem z CH Posnania. Kierowcy stali w korku nawet ponad godzinę
fot. Czytelnik

W sobotę kierowcy, którzy wybrali się do CH Posnania mieli problem, by wyjechać z parkingu. Musiała interweniować ochrona obiektu.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
0°C 1014 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Wyjazd z parkingu centrum handlowego Posnania ponad 1 godzina. Obsługa i ochrona centrum nic z tym nie robi. Policja również po zgłoszeniu telefonicznym nic nie zrobiła żeby pokierować ruchem. Kto wydaje zezwolenie na użytkowanie obiektu z którego nie ma wyjazdu – napisał w sobotę nasz czytelnik.

W obiekcie nic poważnego się nie stało – zapewnia Filip Gruszczyński, rzecznik galerii. W sobotę więcej osób odwiedziło naszą galerię ze względu na fakt, że miniona niedziela nie była niehandlowa ponadto w piątek i w sobotę odbywało się wydarzenie Hello Beauty, co również mogło spowodować większe natężenie ruchu na naszym parkingu – dodaje. Gdy pojawił się problem z wyjazdem zareagowali pracownicy ochrony. Na miejsce wezwani zostali policjanci, poproszeni o pomoc w upłynnieniu ruchu na parkingu oraz na drogach dojazdowych do Posnanii. W rezultacie policjanci nie pojawili się na miejscu a ruchem kierował ochroniarz, co sprawiło, że sytuacja wróciła do normy - kończy Gruszczyński.

Rzecznik galerii przyznaje też, że często na sytuacje na parkingu obiektu ma też wpływ natężenie ruchu w okolicach ronda Rataje. Gdy natężenie ruchu w tym miejscu jest większe lub występują jakieś problemy z systemem ITS nasi klienci też mają problem z wyjazdem, było tak w ubiegłym miesiącu. Niestety jest to niezależne od nas – wyjaśnia Gruszczyński.

Reklama