Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 -7

Dowiedz się, jak to jest pilotować prawdziwy pasażerski samolot

REKLAMA
poniedziałek, 21.05.2018 r.
godz. 13.00
REKLAMA | poniedziałek, 21.05.2018 r., godz. 13.00

Odwiedź Poznań i postaw na niesamowitą atrakcję, która pozwoli Ci wejść w rolę profesjonalnego pilota.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1020 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1022 hPa

Większość symulatorów kojarzona jest z komputerami, klawiaturą i ewentualnie joystickiem – w takim przypadku atrakcję zapewni nam tylko naprawdę rozwinięta wyobraźnia. Skuś się na realistyczną symulację. Zobacz niesamowity kokpit, który wiernie oddaje rzeczywistość. Spędzając wolny czas razem z GearUP! dowiesz się, jak naprawdę wygląda pilotowanie samolotu. Profesjonalny symulator latania stwarza prawdziwą iluzję latania. Rozsiądź się wygodnie w kabinie pilotów i przejmij stery. Nasza atrakcja jest doskonałą alternatywą dla paintball’a, ścianek wspinaczkowych i nie tylko!

Nie spędzaj kolejnego weekendu na siedzeniu w domu albo chodzeniu po centrum handlowym. Gokarty, paintball, ścianka wspinaczkowa, termy, kino, park linowy – w Poznaniu atrakcji jest naprawdę wiele, jednak warto postawić na coś naprawdę niezwykłego! Spędź czas wolny z wykwalifikowanym instruktorem, wznieś się w powietrze, podbij niebo, a następnie bezpiecznie wyląduj na ziemi. Wypróbuj starannie opracowane scenariusze, które dostarczą Ci niesamowitych wrażeń. Pilotuj samolot pasażerski 737NG i zabierz swoich bliskich w niezapomnianą podróż. Skorzystaj z symulatora, na którym trenują profesjonalni piloci.

GearUP! to Jedyne w swoim rodzaju atrakcje w Poznaniu. Wszystkich miłośników sportów ekstremalnych i wyjątkowych form relaksu, zapraszamy do wspólnej zabawy. Pilotuj samolot odrzutowy lub pasażerski. Zrób sobie wyjątkowe selfie. Podziel się radością z najbliższymi.

Gwarantujemy odlotową zabawę!

Znajdziesz nas w Poznaniu, przy Kwiatowej 2
Nr telefonu: 518 395 484

www.symulatorlotu.com

Reklama