Reklama
Reklama

Stanisław Piotrowicz o TVP w Koziegłowach: niektórzy mogą uważać, że przekaz razi ludzi inteligentnych

fot. Prawo i Sprawiedliwość/Twitter
fot. Prawo i Sprawiedliwość/Twitter

W ramach rozpoczynającej się kampanii wyborczej politycy Prawa i Sprawiedliwości rozjechali się po polskich miastach i miasteczkach. Podpoznańskie Koziegłowy odwiedził poseł Stanisław Piotrowicz. Zapytany o propagandę w TVP, pozwolił sobie na chwilę szczerości.

W trakcie spotkania z mieszkańcami padło między innymi pytanie o przekaz TVP Info, który zdaniem jednej z mieszkanek jest propagandowy. Początek wypowiedzi nie budził zaskoczenia, Stanisław Piotrowicz mówił o tym, że niewiele jest w Polsce mediów pozostających w rękach kapitału polskiego. Dalej poseł pozwolił sobie na chwilę szczerości, która zwolenników PiS mogła wprawić w osłupienie -Zdaję sobie sprawę z tego, że niektórzy mogą uważać, że przekaz razi ludzi inteligentnych, bo tak odbieram te sformułowania, ale trzeba wiedzieć, że ten przekaz winien trafić do wszystkich, do możliwie jak najszerszej ilości Polaków - stwierdził Piotrowicz.

Znakomite spektakle i musicale w Poznaniu: "1989", "Wyspa", "Chciałem być", "Sztafeta pokoleń", Gala Musicalowa, koncerty, filmy. Festiwal CZAS NA TEATR od 28.09 - kup bilet.
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
16℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
4.31 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro