Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 -7

Tadeusz Zysk oficjalnie kandydatem PiS na prezydenta Poznania. A kto będzie szefem kampanii?

j
czwartek, 26.04.2018 r.
godz. 13.44
j | czwartek, 26.04.2018 r., godz. 13.44
Tadeusz Zysk oficjalnie kandydatem PiS na prezydenta Poznania. A kto będzie szefem kampanii?
Tadeusz Zysk (w środku) - fot. Marek Zakrzewski / PAP

W czwartek Komitet Polityczny PiS oficjalnie zatwierdził listę kandydatów na prezydentów dużych miast. W Poznaniu jest to wydawca Tadeusz Zysk.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1020 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1022 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Już od dawna spekulowano, że Tadeusz Zysk ma zostać kandydatem PiS w najbliższych wyborach na prezydenta Poznania. Już w styczniu 2017 roku, gdy Zysk gościem Wieczoru w Telewizji WTK zapytany czy zamierza wystartować w wyborach na prezydenta Poznania nie zaprzeczył tej informacji. Powiem tak – bardzo dobrze się rozmawia w tej sprawie – mówił na antenie Telewizji WTK Tadeusz Zysk. Na nominację partii w wyborach samorządowych, poza Zyskiem ochoty nie krył Bartłomiej Wróblewski, jednak czwartkowe wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego zakończyło spekulacje.

Z pewnością ciekawą postacią jest szef kampanii wyborczej Zyska. Jest nim Sebastian Drobczyński, który wcześniej doradzał lokalnym politykom PO. Drobczyński był także pracownikiem TVP Poznań, gdzie nadzorował program informacyjny Teleskop, nieformalnie dbając o poprawny wizerunek swoich mocodawców na antenie. Dziś tytułuje się specjalistą od marketingu politycznego.

Reklama