Reklama

Straż Ochrony Kolei ujęła mężczyznę, który napadł na pracownicę ochrony dworca

fot. Michał Nadolski/archiwum

W nocy z soboty na niedzielę na poznańskim dworcu kolejowym doszło do napadu na pracownicę ochrony. Napastnika ujęli i obezwładnili funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei.

Do zdarzenia doszło około godziny trzeciej w nocy. Agresywny mężczyzna zaatakował pracownicę ochrony. Napastnik bił kobietę, ale całe szczęście w pobliżu znalazł się patrol Straży Ochrony Kolei, który natychmiast ruszył na pomoc i obezwładnił mężczyznę -Jak się okazało, ujęty mężczyzna to 31-letni mieszkaniec Poznania. Funkcjonariusze SOK przekazali go funkcjonariuszom z Komisariatu Policji Poznań Wilda do dalszych czynności. Poszkodowana pracownica ochrony dworca o własnych siłach udała się do szpitala - relacjonuje biuro prasowe SOK. To kolejne podobne zdarzenie w ostatnim czasie. Dwa tygodnie temu również pisaliśmy o pobiciu ochroniarza na dworcu PKP.

#peselniemaznaczenia #wonderlandpolska Mezoterapia mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Centrum Handlowe ETC Swarzędz Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Gdzie ta wiosna? Od deszczu odpoczniemy dopiero w niedzielę
12℃
3℃
Poziom opadów:
2.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
13.19 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro