Reklama
Reklama

Trwa Łapa Targ, czyli raj dla psiarzy

fot. fb/lapatarg

W Concordii Design 35 wystawców prezentuje swoje wyroby, które mają ułatwiać życie psom, ale - i to przede wszystkim - cieszyć oko ich właścicieli

Do udziału w wydarzeniu zaproszono wyłącznie polskie firmy, które zajmują się produkcją lub dystrybucją akcesoriów i zabawek dla psów. Jak zaznaczają organizatorzy, wynika to z wcześniej obranych założeń: - Stawiamy na promocję polskich twórców i świadomego, odpowiedzialnego i pełnego miłości opiekowania się zwierzakami - czytamy w opisie wydarzenia na facebooku. To pierwsza taka inicjatywa w Polsce.

Radiofrekwencja mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Galeria Dębiec w Poznaniu Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl lub tel. 607 609 967 #peselniemaznaczenia #wonderlandpolska
REKLAMA


Na stoiskach prezentują się producenci smyczy, obroży, szelek, zabawek, legowisk, misek, kosmetyków oraz karm i przysmaków. Na miejscu można skorzystać z darmowych warsztatów i wykładów z profesjonalistami z zakresu behawioryzmu, psich sportów i nie tylko.

W wydarzeniu zapowiedziało udział ponad tysiąc osób. Goście psiego targu, prócz możliwości dopieszczenia swoich pupili, mogą także pomóc czworonogom, które tej pomocy najbardziej potrzebują. A to za sprawą zbiórki na rzecz Fundacji Animal Security, dbającej o psy (i nie tylko) m.in. w schroniskach.

Psi targ w Concordii Design trwa całą niedzielę, aż do godz. 19:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
10℃
Poziom opadów:
4.5 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
0.92 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro