Reklama
Reklama

Poznań: 113 stacja PRM została uruchomiona na Franowie

fot. Nextbike Polska S.A.
fot. Nextbike Polska S.A.

Stacja na Franowie jest już czwartą, która powstała dzięki współpracy z prywatnym biznesem.

Do istniejących już stacji komercyjnych: Lidl, Factory Poznań i Galeria Malta dołączyła dziś czwarta stacja sponsorska - została uruchomiona przy wejściu do Centrum Franowo od strony ul. Szwedzkiej, w pobliżu ronda. Z nowej stacji można korzystać na tych samych zasadach, co ze wszystkich stacji rowerowych. Dzięki Centrum Franowo Poznański Rower Miejski powiększa się nie tylko o samą stację, ale również o 10 nowych rowerów - poinformował Marek Pogorzelski rzecznik prasowy Nextbike Polska S.A.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Według informacji Nextbike Poznański Rower Miejski w tym roku już bije rekordy popularności. Od 1 marca skorzystano już z niego ponad 220 tysięcy razy. Dzienna liczba wypożyczeń regularnie przekracza 10 tysięcy. Najwięcej wypożyczeń w ciągu doby odnotowano w ostatni czwartek, kiedy z rowerów skorzystano ponad 12,5 tysiąca razy - dodaje Pogorzelski.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-5℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
74.27 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro