Reklama
Reklama

“Wyhoduj sobie nowych rodziców". W Parku Rodzinka rozdawano kontrowersyjne zabawki

fot. czytelnik

Z okazji rocznicy otwarcia lokalu Rodzinka w Skórzewie, goście parku rozrywki otrzymali kontrowersyjne prezenty.

O sprawie doniósł nam czytelnik, którego dziecko otrzymało kontrowersyjną zabawkę. Napis na jej opakowaniu głosi: "Wyhoduj sobie nowych rodziców" i każe się zastanowić nad zasadnością doboru prezentów. Zwłaszcza, że miejsce, w którym było ono rozdawane nie tylko bazuje na rodzinnym sposobie spędzania czasu, ale nawet ma "rodzinkę" w nazwie.

- Był to upominek, który otrzymaliśmy od naszego partnera, wraz z innymi, który został bezkrytycznie przez animatorów wrzuconych do paczek - tłumaczy Jarosław Juras, dyrektor ds marketingu i sprzedaży skórzewskiego parku, zapowiadając, że wyciągnie konsekwencje w związku z tym faktem. - Rozmawiałem już z naszym partnerem, który to nam podrzucił i który niestety nie widzi w tym nic złego. Będziemy się żegnać ze współpracą z tym partnerem. Bardzo mi jest przykro, że takie coś się wydarzyło. Gdybym zauważył to wcześniej, a nie zauważyłem, to takie coś nie trafiłoby do paczki.

W paczkach znalazły się też rzeczy, przeznaczone stricte dla dorosłych, jak np. kosmetyki, tak więc rodzice byli wręcz zmuszeni do selekcji upominków, a zatem nie można powiedzieć, że dzieci otrzymały je poza jakąkolwiek rodzicielską kontrolą. Dodatkowo, bardziej bulwersujący jest napis na opakowaniu, niż sama zabawka, która jest rosnącą pod wpływem wody figurką. Oczywiście, część dzieci w ogóle nie potrafi czytać, cześć nie zwraca uwagi na napisy na opakowaniu. Jednak dyrektor Juras nie bagatelizuje oburzenia rodziców - Ta zabawka była troszkę nie na miejscu, z czym się zgadzamy, jednak nie cofniemy tego, co się wydarzyło.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

28℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
10.82 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro