Reklama
Reklama

Na dziesięć dni przed koncertem Taconafide w Arenie wyprzedano wszystkie bilety

fot. youtube
fot. youtube

Poznański koncert duetu jest już drugim, po warszawskim Torwarze, w całości wyprzedanym punktem na trasie Ekodiesel Tour.

Połączenie sił przez dwóch czołowych przedstawicieli rodzimego szołbiznesu budzi sporo kontrowersji, zwłaszcza wśród starszej części widowni, do której często nie trafia specyficzna narracja duetu. Jednak, jak widać, nie zawsze jest tak, że to doświadczony słuchacz napędza koniunkturę w branży rozrywkowej. Album kooperacji Taco Hemingwaya i Quebonafide, który ujrzałświatło dzienne w piątek 13 kwietnia, schodzą na pniu, a do wyprzedanego koncertu na stołecznym Torwarze, dołączył kolejny sold out. Także jeśli chodzi o poznańską odsłonę trasy koncertowej Ekodiesel Tour organizatorzy mogą być pewnie, że widownia wypełni się po brzegi.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Warto zauważyć, że impreza z udziałem kontrowersyjnych raperów w stolicy Wielkopolski odbywać się będzie nie w klubie, a w Arenie, w której samych miejsc siedzących jest aż 4 tysiące.Z poruszenia, które wynikło po informacji o wyprzedaniu wszystkich biletów na poznański koncert można wnioskować, że gdyby w Poznaniu znajdowała się jakaś większa hala, to i ona zostałaby najpewniej zapełniona.

Koncert odbędzie się we wtorek, 24 kwietnia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
29.80 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro