Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 -4

Na dziesięć dni przed koncertem Taconafide w Arenie wyprzedano wszystkie bilety

sw
niedziela, 15.04.2018 r.
godz. 15.30
sw | niedziela, 15.04.2018 r., godz. 15.30
Na dziesięć dni przed koncertem Taconafide w Arenie wyprzedano wszystkie bilety
fot. youtube

Poznański koncert duetu jest już drugim, po warszawskim Torwarze, w całości wyprzedanym punktem na trasie Ekodiesel Tour.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
3°C 1011 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1020 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1020 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Połączenie sił przez dwóch czołowych przedstawicieli rodzimego szołbiznesu budzi sporo kontrowersji, zwłaszcza wśród starszej części widowni, do której często nie trafia specyficzna narracja duetu. Jednak, jak widać, nie zawsze jest tak, że to doświadczony słuchacz napędza koniunkturę w branży rozrywkowej. Album kooperacji Taco Hemingwaya i Quebonafide, który ujrzał światło dzienne w piątek 13 kwietnia, schodzą na pniu, a do wyprzedanego koncertu na stołecznym Torwarze, dołączył kolejny sold out. Także jeśli chodzi o poznańską odsłonę trasy koncertowej Ekodiesel Tour organizatorzy mogą być pewnie, że widownia wypełni się po brzegi.

Warto zauważyć, że impreza z udziałem kontrowersyjnych raperów w stolicy Wielkopolski odbywać się będzie nie w klubie, a w Arenie, w której samych miejsc siedzących jest aż 4 tysiące.Z poruszenia, które wynikło po informacji o wyprzedaniu wszystkich biletów na poznański koncert można wnioskować, że gdyby w Poznaniu znajdowała się jakaś większa hala, to i ona zostałaby najpewniej zapełniona.

Koncert odbędzie się we wtorek, 24 kwietnia.

Reklama