Polska zremisowała z Holandią. Bramka gracza Lecha Poznań

Jakub Kamiński | fot. Lech.tv

Reprezentacja Polski do lat 16 zremisowała 3:3 towarzyskie spotkanie ze swoimi rówieśnikami z Holandii.

Mecz został rozegrany w Rumunii, a biało-czerwonych barw broniło czterech zawodników Lecha Poznań: Łukasz Bejger, Łukasz Szramowski, Filip Marchwiński, Jakub Kamiński oraz Jakub Niewiadomski.

Największe powody do zadowolenia miał Kamiński, który w 26" minucie otworzył wynik spotkania. Do przerwy Polacy prowadzili 2:0, ale w drugiej połowie Holendrzy zdołali odrobić starty.

W czwartek biało-czerwoni zmierzą się z Czechami.

Polska - Holandia 3:3 (2:0)

Polska: Hubert Idasiak - Jakub Iskra, Łukasz Seweryn (70. Jakub Niewiadomski), Łukasz Bejger, Oskar Krzyżak, Łukasz Szramowski, Michał Rakoczy (65. Daniel Szelągowski), Filip Marchwiński, Marcel Wędrychowski (41. Nikodem Niski), Jakub Kamiński (65. Bartosz Zynek), Daniel Dudziński (41. Jan Biegański).

Bramki: Kamiński (26), Maatsen 40 (sam.), Biegański (60) - (56), (65), (74)