Reklama
Reklama

Volkswagen przekazał samochód dla Caritas Poznań

fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

W tym roku poznański Volkswagen obchodzi 25-lecie istnienia. Z tej okazji firma przekazała na rzecz Caritas Poznań samochód Volkswagen Crafter.

W przekazaniu pojazdu brał udział prezes zarządu Volkswagen Poznań - Nasze przedsiębiorstwo od blisko 25 lat silnie związane jest z Wielkopolską. Od prawie ćwierć wieku tworzymy gospodarczy krajobraz regionu. Podejmujemy różnorodne inicjatywy na rzecz rozwoju społeczności lokalnych w sąsiedztwie naszych zakładów produkcyjnych, a także angażujemy się w działania ważne dla całego regionu. Cieszę się, że mogę dzisiaj z dumą przekazać jeden z naszych produktów na rzecz poznańskiego oddziału Caritas: Volkswagen Crafter -mówił Jens Ocksen.

Zadowolenia z nowego pojazdu nie krył dyrektor poznańskiego Caritasu -Samochód będzie służył do przewozu między innymi sprzętu rehabilitacyjnego, mebli, wszelkiego rodzaju 2 towarów i pomocy rzeczowej, przekazywanej naszym podopiecznym - mówił ksiądz Marcin Janecki. Nowy pojazd został poświęcony przez abp Stanisława Gądeckiego.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
9.73 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro