Reklama

Volkswagen przekazał samochód dla Caritas Poznań

fot. mat. prasowe

W tym roku poznański Volkswagen obchodzi 25-lecie istnienia. Z tej okazji firma przekazała na rzecz Caritas Poznań samochód Volkswagen Crafter.

W przekazaniu pojazdu brał udział prezes zarządu Volkswagen Poznań - Nasze przedsiębiorstwo od blisko 25 lat silnie związane jest z Wielkopolską. Od prawie ćwierć wieku tworzymy gospodarczy krajobraz regionu. Podejmujemy różnorodne inicjatywy na rzecz rozwoju społeczności lokalnych w sąsiedztwie naszych zakładów produkcyjnych, a także angażujemy się w działania ważne dla całego regionu. Cieszę się, że mogę dzisiaj z dumą przekazać jeden z naszych produktów na rzecz poznańskiego oddziału Caritas: Volkswagen Crafter -mówił Jens Ocksen.

#peselniemaznaczenia #wonderlandpolska Mezoterapia mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Centrum Handlowe ETC Swarzędz Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA

Zadowolenia z nowego pojazdu nie krył dyrektor poznańskiego Caritasu -Samochód będzie służył do przewozu między innymi sprzętu rehabilitacyjnego, mebli, wszelkiego rodzaju 2 towarów i pomocy rzeczowej, przekazywanej naszym podopiecznym - mówił ksiądz Marcin Janecki. Nowy pojazd został poświęcony przez abp Stanisława Gądeckiego.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Gdzie ta wiosna? Od deszczu odpoczniemy dopiero w niedzielę
12℃
3℃
Poziom opadów:
2.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
14.83 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro