Reklama

Niedzielne problemy z systemem Rowerów Miejskich. "System wolniej działał"

fot. Piotr Sagalara
fot. Piotr Sagalara

Do naszej redakcji docierają informacje od czytelników, którzy skarżą się na dużą awaryjność systemu Poznańskich Rowerów Miejskich.

Co dzieje się z miejskimi rowerami? Od startu sezonu wiecznie jest problem albo z wypożyczenie, albo zwrotem rowerów (czasem nie można ich zwrócić nawet mimo wolnych zamków)- na infolinię oczywiście nie można się dodzwonić. Dzisiaj (08.04) jest tak piękną pogoda, a nieoczekiwane przygody z rowerami miejskimi psują humor i skłaniają do zakupu własnego roweru. Mimo mojego uwielbienia dla sparingu dóbr czuję się poszkodowana przez firmę Nextbike... - pisze jedna z czytelniczek Marta.

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z operatorem systemu, firmą Nextbike. Rzeczywiście w niedzielę w godzinach popołudniowych użytkownicy mogli mieć problem z wypożyczeniem oraz zwrotem rowerów. System faktycznie wolniej działał. Sytuacja wróciła do normy w godzinach wieczornych. Nie możemy mówić o dużej awarii - mówi Marek Pogorzelski z Nextbike. Jeżeli użytkownicy mieli jakiś problem na przykład dotyczący nieprawidłowo naliczonej opłaty prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Zapewniam, że wszystkie reklamacje, które do nas wpłyną zostaną rozpatrzone - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla całego województwa. Może być niebezpiecznie
22℃
12℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
4.16 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro