Reklama
Reklama

Niedzielne problemy z systemem Rowerów Miejskich. "System wolniej działał"

fot. Piotr Sagalara

Do naszej redakcji docierają informacje od czytelników, którzy skarżą się na dużą awaryjność systemu Poznańskich Rowerów Miejskich.

Co dzieje się z miejskimi rowerami? Od startu sezonu wiecznie jest problem albo z wypożyczenie, albo zwrotem rowerów (czasem nie można ich zwrócić nawet mimo wolnych zamków)- na infolinię oczywiście nie można się dodzwonić. Dzisiaj (08.04) jest tak piękną pogoda, a nieoczekiwane przygody z rowerami miejskimi psują humor i skłaniają do zakupu własnego roweru. Mimo mojego uwielbienia dla sparingu dóbr czuję się poszkodowana przez firmę Nextbike... - pisze jedna z czytelniczek Marta.

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z operatorem systemu, firmą Nextbike. Rzeczywiście w niedzielę w godzinach popołudniowych użytkownicy mogli mieć problem z wypożyczeniem oraz zwrotem rowerów. System faktycznie wolniej działał. Sytuacja wróciła do normy w godzinach wieczornych. Nie możemy mówić o dużej awarii - mówi Marek Pogorzelski z Nextbike. Jeżeli użytkownicy mieli jakiś problem na przykład dotyczący nieprawidłowo naliczonej opłaty prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Zapewniam, że wszystkie reklamacje, które do nas wpłyną zostaną rozpatrzone - dodaje.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
11.32 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro