Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 -6
Reklama

Niedzielne problemy z systemem Rowerów Miejskich. „System wolniej działał”

j
poniedziałek, 9.04.2018 r.
godz. 14.27
j | poniedziałek, 9.04.2018 r., godz. 14.27
Niedzielne problemy z systemem Rowerów Miejskich. „System wolniej działał”
fot. Piotr Sagalara

Do naszej redakcji docierają informacje od czytelników, którzy skarżą się na dużą awaryjność systemu Poznańskich Rowerów Miejskich.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
7°C 1022 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 1035 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1046 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
Fauna i flora na greckiej Krecie | Wczoraj, godz. 16:00
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Co dzieje się z miejskimi rowerami? Od startu sezonu wiecznie jest problem albo z wypożyczenie, albo zwrotem rowerów (czasem nie można ich zwrócić nawet mimo wolnych zamków)- na infolinię oczywiście nie można się dodzwonić. Dzisiaj (08.04) jest tak piękną pogoda, a nieoczekiwane przygody z rowerami miejskimi psują humor i skłaniają do zakupu własnego roweru. Mimo mojego uwielbienia dla sparingu dóbr czuję się poszkodowana przez firmę Nextbike... - pisze jedna z czytelniczek Marta.

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z operatorem systemu, firmą Nextbike. Rzeczywiście w niedzielę w godzinach popołudniowych użytkownicy mogli mieć problem z wypożyczeniem oraz zwrotem rowerów. System faktycznie wolniej działał. Sytuacja wróciła do normy w godzinach wieczornych. Nie możemy mówić o dużej awarii - mówi Marek Pogorzelski z Nextbike. Jeżeli użytkownicy mieli jakiś problem na przykład dotyczący nieprawidłowo naliczonej opłaty prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Zapewniam, że wszystkie reklamacje, które do nas wpłyną zostaną rozpatrzone – dodaje.

Reklama