Reklama
Reklama

Nenad Bjelica: koncentruję się na poniedziałkowym treningu

fot. Roger Gorączniak

Nenad Bjelica miał w sobotni wieczór ogromne powody do satysfakcji, ale w swoich wypowiedziach daleki był od przesadnego optymizmu.

Lech Poznań pewnie pokonał Górnika Zabrze, a dzięki porażce Jagiellonii Białystok zakończył rundę zasadniczą Lotto Ekstraklasy na pozycji lidera. To świetna informacja, bo mecze z najgroźniejszymi rywalami w walce o tytuł Kolejorz rozegra na INEA Stadionie.

- Gratuluję mojej drużynie zasłużonego zwycięstwa, bo dobrze pracowała na boisku i walczyła przez cały mecz. Mam pretensje tylko do pierwszych 15 minut, potem było już tak jak trzeba - komentował Chorwat na pomeczowej konferencji.

- Dobrze zareagowaliśmy po straconej bramce. Nadal musimy pracować z dużą pokorą - kontynuował.

Lech jest w świetnej pozycji wyjściowej do ostatniego etapu walki o tytuł, a w ostatniej kolejce podejmie Legię Warszawa. - Koncentruję się na poniedziałku. Chcę zrobić dobry trening, a potem wygrać kolejny mecz. Nie wiemy co stanie się do czasu meczu z Legią. Chcę mieć drużynę skoncentrowaną na pracy, tak jak to było od początku sezonu. Nawet gdy wyniki nie były zgodne z oczekiwaniami, to zespół pracował bardzo dobrze - podsumował.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
8.07 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro