Reklama
Reklama

Lech - Górnik: podczas 30. kolejki na stadionach nie będzie systemu wspomagającego sędziów

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

W meczach 30. kolejki Lotto Ekstraklasy arbitrów nie będzie wspomagać system VAR.

W sobotę Lech Poznań podejmie Górnika Zabrze. Równocześnie rywalizacja toczyć będzie się na siedmiu innych stadionach. Wyniki części meczów nie będą miały kluczowego znaczenia, ale w kilku przypadkach ważyć będą się losy awansu do grupy mistrzowskiej czy fotelu lidera.

Do kupienia budynek w centrum miasta powiatowego przy szosie S5. Dwa piętra po 200 m, 2 skarbce bankowe w wysokich piwnicach, wielki strych do zagospodarowania, parking, garaż.
REKLAMA

Ekstraklasę obsługują 4 wozy VAR. PZPN chciał podzielenia ostatniej kolejki rundy zasadniczej na dwie tury, ale to okazało się niemożliwe. W tej sytuacji Departament Rozgrywek Krajowych uznał, że najuczciwszym rozwiązaniem będzie całkowita rezygnacja z powtórek wideo.

Przedstawiciele piłkarskiej centrali przekonują, że to najbardziej sprawiedliwe rozwiązanie. Innego zadania jest większość komentatorów, którzy podkreślają, że w obecnym sezonie VAR wielokrotnie korygował błędne decyzje arbitrów.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

11℃
6℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
28 km
Stan powietrza
PM2.5
13.50 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro