Reklama
Reklama

Znany raper chce wytoczyć proces 'Guralowi', zatrzymanemu w Poznaniu youtuberowi

fot. stopklatka YouTube
fot. stopklatka YouTube

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o zatrzymaniu youtubera Gurala, który w trakcie swoich transmisji namawiał do rozbierania i seksu nieletnich. Okazuje się, że to nie koniec jego problemów.

O wulgarnym youtuberze zrobiło się głośno dzięki użytkownikom serwisu Wykop. Szybko okazało się, że Gural - bo takiego pseudonimu używał youtuber - nadaje z Poznania. Sprawą zainteresowały się media oraz policja, która ostatecznie zatrzymała mężczyznę -Poznańscy policjanci zatrzymali "Gurala" - kontrowersyjnego youtubera. Bedzie miał przedstawione różne zarzuty min. namawiania nieletnich dziewczynek do rozbierania się przed kamerą internetową. Odpowie za to przed sądem - informował Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

Okazuje się, że to nie koniec problemów Gurala. Sprawą zainteresował się raper donGURALesko, który skomentował sprawę za pośrednictwem filmu umieszczonego na swoim kanale w serwisie YouTube - Ja od dwudziestu lat pracuję na ksywę Gural, donGURALesko i chciałem powiedzieć, że w związku z tą całą sytuacją, to nie jest koniec kłopotów tego człowieka. Dlatego, że te pięć liter GURAL to jest znak prawem chroniony i jego kłopoty prawne dopiero się rozpoczynają - powiedział muzyk i zapowiedział pozew do sądu w tej sprawie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
5.03 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro