Reklama
Reklama

Poznański Bałtyk z prestiżową nagrodą

fot. Porr
fot. Porr

Podczas 10. edycji gali wręczania statuetek TopBuilder, jedno z wyróżnień trafiło do rąk inwestora i wykonawcy poznańskiego Bałtyku.

Statuetki miesięcznika "Builder" rozdawane są od dekady. Podczas jubileuszowej gali odbywającej się w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie docenione zostały firmy odpowiedzialne za powstanie Bałtyku, czyli wieżowca, który pomału staje się wizytówką Poznania. Wyróźniony został zarówno inwestor, firma SOPHIA Sp. z o.o., jak i wykonawca projektu, PORR S.A.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Nagroda TopBuilder została Bałtykowi przyznana w kategorii inwestycje. Jak w przypadku innych wyróżnionych podmiotów, kapituła brała pod uwagę przede wszystkim innowacyjność, oryginalność projektu, wdrażanie rozwiązań, które teraz mogą być rekomendowane i stawiane za wzór.

Poznański Bałtyk został otwarty na początku czerwca 2017 r. i w szybkim tempie stał się jednym z bardziej charakterystycznych budynków stolicy Wielkopolski.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
98.50 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro