Reklama
Reklama

Za miesiąc wraca Nocny Targ Towarzyski. Otwarcie będzie trwać 9 dni!

fot. Nocny Targ Towarzyski
fot. Nocny Targ Towarzyski

Chęć udziału w wydarzeniu już zapowiedziało 1400 osób.

Tegoroczna majówka w mieście upłynie pod znakiem wielkiego otwarcia Nocnego Targu Towarzyskiego, który po zimowej przerwie wróci do hali przy ulicy Kolejowej 23. Otwarcie rozpocznie się 27 kwietnia i potrwa aż do 5 maja.

Podobnie jak w ubiegłym roku na Nocnym Targu będzie można spróbować "ulicznego jedzenia" serwowanego przez wielu wystawców, wypić coś mocniejszego oraz posłuchać muzyki. Ale nie tylko. W programie na cały sezon są m.in. pokazy kulinarne, różnego rodzaju imprezy, występy kabaretowe.

Już wiadomo, że w otwarciu udział wezmą m.in. Falla, Arizona Pastrami, Fifne Lody Naturalne, Food Patrol, miXtura vege, FryDay, UP in SMOKE BBQ, Bushimi Sushi Burrito, Hatti, Maczane - oryginalne frytki belgijskie i wiele więcej.

A co z atrakcjami muzycznymi? 27 kwietnia scena będzie należeć do DJ-ów. Dzień później wystąpi Natalia Przybysz. 30 kwietnia na scenie zobaczymy m.in. Novikę, a 2 maja - Małe Miasta. 4 maja odbędzie się Bałkańska Noc Towarzyska z Bum Bum Orkestra, a na koniec, 5 maja, wystąpi Rubin Robi Raban.

Wstęp jest bezpłatny.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-5℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
12.66 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro