Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
8 4
Reklama

Za miesiąc wraca Nocny Targ Towarzyski. Otwarcie będzie trwać 9 dni!

KaT
środa, 28.03.2018 r.
godz. 13.40
KaT | środa, 28.03.2018 r., godz. 13.40
Za miesiąc wraca Nocny Targ Towarzyski. Otwarcie będzie trwać 9 dni!
fot. Nocny Targ Towarzyski

Chęć udziału w wydarzeniu już zapowiedziało 1400 osób.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
10°C 1014 hPa
JUTRO
pogoda
8°C 1019 hPa
POJUTRZE
pogoda
7°C 1022 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Tegoroczna majówka w mieście upłynie pod znakiem wielkiego otwarcia Nocnego Targu Towarzyskiego, który po zimowej przerwie wróci do hali przy ulicy Kolejowej 23. Otwarcie rozpocznie się 27 kwietnia i potrwa aż do 5 maja.

Podobnie jak w ubiegłym roku na Nocnym Targu będzie można spróbować „ulicznego jedzenia” serwowanego przez wielu wystawców, wypić coś mocniejszego oraz posłuchać muzyki. Ale nie tylko. W programie na cały sezon są m.in. pokazy kulinarne, różnego rodzaju imprezy, występy kabaretowe.

Już wiadomo, że w otwarciu udział wezmą m.in. Falla, Arizona Pastrami, Fifne Lody Naturalne, Food Patrol, miXtura vege, FryDay, UP in SMOKE BBQ, Bushimi Sushi Burrito, Hatti, Maczane - oryginalne frytki belgijskie i wiele więcej.

A co z atrakcjami muzycznymi? 27 kwietnia scena będzie należeć do DJ-ów. Dzień później wystąpi Natalia Przybysz. 30 kwietnia na scenie zobaczymy m.in. Novikę, a 2 maja - Małe Miasta. 4 maja odbędzie się Bałkańska Noc Towarzyska z Bum Bum Orkestra, a na koniec, 5 maja, wystąpi Rubin Robi Raban.

Wstęp jest bezpłatny.

Reklama