Reklama
Reklama

Można wreszcie przesłuchać domniemanego sprawcę wybuchu kamienicy na Dębcu

Resztki mieszkania w którym doszło do wybuchu | fot. Renata Winczewska

Lekarze wreszcie wydali pozytywną opinię w sprawie możliwości przesłuchania Tomasza J., podejrzanego o spowodowanie katastrofy.

Mężczyzna został wybudzony ze śpiączki farmakologicznej już przed tygodniem, jednak pomimo iż mógł rozmawiać i odpowiadać na pytania, lekarze nie wyrażali zgody na jego przesłuchanie. Przyczyną tej ostrożności była obecność opioidów w organizmie pacjenta, które mogłyby wpłynąć na stan świadomości podejrzanego, a co za tym idzie, także prawomocność jego ewentualnych zeznań.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Zimowe staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Do 1 listopada br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA


Dzisiaj, wraz z wyparowaniem z krwi pacjenta zmieniających świadomość środków przeciwbólowych, ten problem traci na aktualności. Lekarze wreszcie wydali zgodę na przesłuchanie Tomasza J. Wiąże się z tym także fakt, że mężczyzna usłyszy zarzuty. Nieoficjalnie mówi się, że będzie on odpowiadać za zamordowanie swojej żony i spowodowanie wybuchu w budynku.

  • Aktualizacja
    wtorek, 27.03.2018 r., godz. 13.28
    Aktualizacja
    wtorek, 27.03.2018 r., godz. 13.28
    Policja, na polecenie prokuratury, dokonała zatrzymania Tomasza J. Mężczyzna wciąż przebywa w szpitalu. Prokuratura ma teraz 48 godzin na przesłuchanie J.
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
7℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
17.52 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro