Reklama
Reklama

Miejska stacja naprawy rowerów zdewastowana!

fot. twitterowiczka Asia
fot. twitterowiczka Asia

Od października w różnych miejscach Poznania rozlokowane są stacje służące do naprawy rowerów. Dziś rano jedna z nich została znaleziona przewrócona i zepsuta.

Stacja naprawy została zainstalowana na Śródce w październiku za sprawą Zarządu Transportu Miejskiego, na którym też spoczywa obowiązek naprawienia szkody. To sytuacja nie nowa, jak przyznaje Bartosz Trzebiatowski z ZTM-u: - Mieliśmy już jeden podobny przypadek na ul. Książęcej.

Kołobrzeg Last Minute! Ostatnie pokoje w budynku bocznym S.U. Bałtyk. Wyjątkowe ceny na listopad i grudzień! Rezerwacja telefoniczna lub mailowa: +48 94 355 34 44 [email protected]
REKLAMA


Skoro sytuacja się powtarza może winna jest jakaś wada konstrukcji? Rzecznik ZTM-u nie przychyla się takim spekulacjom. - Stacje zamontowane są zgodnie ze sztuką. Trudno dociekać przyczyn, przez które zostały one tak potraktowane - mówi Trzebiatowski. Nie sposób wykluczyć, że uszkodzenia powstały w wyniku aktywności chuliganów.

Stacja, wg zapewnieńZTM-u, ma być wkrótce naprawiona. W najbliższym czasie planowane jest też utworzenie 5 kolejnych na terenie całego miasta.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Ostrzeżenie meteo dla części województwa
12℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro