Reklama
Reklama

Kreatywne podejście do korków na Dąbrowskiego

fot. YouTube
fot. YouTube

Kierowcy, którzy utknęli w korkach imają się różnych sposobów, by przyśpieszyć swoją podróż. Przydatne okazują się chodniki i ścieżki rowerowe.

Korki na Dąbrowskiego spowodowane są remontami prowadzonymi między ulicami Lotniczą i Przelot. Prace potrwają do Wielkanocy. Na nie do końca regulaminowe pomysły wpadają prowadzący samochody, stłoczone w wielkim ciągu aut wynikłym w związku z tymi utrudnieniami.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Oto filmik przedstawiający sytuację z wczoraj, który można znaleźć w sieci.Jak widać, dzięki alternatywnym drogom, takim jak chodniki i ścieżki rowerowe, kierowcy są w stanie w szybkim tempie pokonać kilkaset metrów. Pytanie, co z powrotem do regulaminowego ruchu drogowego i czy aby nie wprowadzają tym manewrem jeszcze więcej zamieszania. A także, jak na takie kreatywne podejście do organizacji ruchu podchodzi policja, której patrole ustawiły się tuż za drzewami.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
131.04 μg/m3
Bardzo zły
Zobacz pogodę na jutro