Reklama
Reklama

11. PKO Poznań Półmaraton w kwietniu. Uczestnicy pojadą za darmo komunikacją miejską

fot. Piotr Sagalara

Już blisko 10 tysięcy osób zapisało się na poznański półmaraton, który odbędzie się 15 kwietnia.

Organizatorzy biegu właśnie poinformowali, że wszyscy uczestnicy jednej z największych imprez biegowych w naszym mieście będą mogli w cały "półmaratonowy weekend" korzystać z komunikacji miejskiej w strefach A+B+C całkowicie za darmo. Taka "promocja" będzie obowiązywać w dniach 13 - 15 kwietnia, a skorzystać z niej będzie można po okazaniu numeru startowego z 11. PKO Poznań Półmaratonu.

#peselniemaznaczenia #wonderlandpolska Mezoterapia mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Centrum Handlowe ETC Swarzędz Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA


Przypominamy, że trasa półmaratonu będzie się różnić od ubiegłorocznej. Biegacze wystartują o 10.00 z ulicy Grunwaldzkiej, skąd udadzą się w stronę Grunwaldu. Jak pisaliśmy już w lutym, pierwsze 12,5 kilometra nie powinno sprawić uczestnikom trudności. Trasa przebiegać będzie m.in. obok INEA Stadionu. Okolice 18 kilometra również będą "spokojne", bo płaskie. Biegacze będą biec m.in. Solną czy Garbarami. Kawałek dalej zrobi się jednak trudniej - uczestnicy będą bowiem musieli pokonać dwa podbiegi na ul. Niepodległości i Św. Marcin, by dostać się na rondo Kaponiera.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Gdzie ta wiosna? Od deszczu odpoczniemy dopiero w niedzielę
12℃
3℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
13.19 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro