Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
2 -1
Reklama

Dzieci poszukiwane od kilku dni odnalazły się w Karpaczu. Uprowadził je ojciec - lekarz

j
niedziela, 11.03.2018 r.
godz. 11.39
j | niedziela, 11.03.2018 r., godz. 11.39
Dzieci poszukiwane od kilku dni odnalazły się w Karpaczu. Uprowadził je ojciec - lekarz
fot. Mateusz Gawarecki, archiwum

Dzieci miały zostać uprowadzone w ubiegły czwartek. Dziś policjanci poinformowali, że przebywały w Karpaczu. W sprawie zatrzymany został ojciec dzieci, który z zawodu jest lekarzem i jeszcze jedna osoba.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1023 hPa
JUTRO
pogoda
2°C 1017 hPa
POJUTRZE
pogoda
5°C 1013 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Przypomnijmy. Dzieci miały zostać zabrane przez ojca sprzed siedziby Komitetu Ochrony Praw Dziecka przy ulicy Garbary, gdzie mężczyzna miał spotkać się z córką i synem ze względu na ograniczone prawa do ich widywania. 

W piątek w rozmowie z nami matka dzieci poinformowała, że do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 13:15. Synek ma autyzm, nie mówi. Dzieci wyrwano z moich rąk, po pobiciu mnie i zagazowaniu gazem pieprzowym. Dzieci nigdy nie były same z ojcem, córka boi się ojca – mówiła.

Sprawa natychmiast została zgłoszona policji. Funkcjonariusze poinformowali dziś, że dzieci się odnalazły. Policjanci ze Starego Miasta odnaleźli zaginione dzieci w Karpaczu. Są już z matką – poinformował mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji. Ojciec i jeszcze jedna osoba zostali zatrzymani – dodał.

Reklama