Reklama
Reklama

Kolejne dzikie wysypisko z... danymi osobowymi. Sprawa skończy się w sądzie

fot. Straż miejska

Na dzikim wysypisku utworzonym na ulicy Deszczowej strażnicy miejscy znaleźli m.in. dokumenty z adresem właściciela odpadów.

Ulica Deszczowa znajduje się w rejonie osiedla Jana III Sobieskiego na północy Poznania. To droga gruntowa, którą wielu mieszkańców chodzi na spacery. - Niestety niektórzy z nich traktują ten rejon jak wysypisko odpadów - mówi Przemysław Piwecki, rzecznik straży miejskiej.

Radiofrekwencja mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Galeria Dębiec w Poznaniu Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl lub tel. 607 609 967 #peselniemaznaczenia #wonderlandpolska
REKLAMA


Informacja o dzikimi wysypisku, które tu powstało, trafiła do strażników miejskich od policjantów. - Strażnicy wnikliwie przejrzeli zawartość worków i odnaleźli kilka różnych dokumentów adresowanych na tą samą osobę, między innymi korespondencję z ZUS, rachunek za paliwo gazowe, czy umowę abonencką z telewizją kablową - dodaje.

Mieszkaniec nie potrafił powiedzieć strażnikom jak to możliwe, że jego odpady znalazły się na ulicy. Co więcej, nie przyznał się do zaśmiecania terenu. Sprawa trafi więc do sądu, a sprzątanie przeprowadzi Pogotowie Czystości.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
10℃
Poziom opadów:
4.5 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
0.92 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro