Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
2 -2
Reklama

Po morderstwie, na czole żony wyciął napis 'za zdradę'?

red
wtorek, 6.03.2018 r.
godz. 20.37
red | wtorek, 6.03.2018 r., godz. 20.37
Po morderstwie, na czole żony wyciął napis 'za zdradę'?
fot. Renata Winczewska

Do ustaleń dziennika Fakt podchodzimy zawsze ostrożnie, ale dla pełnej informacji w sprawie niedzielnego wybuchu na Dębcu publikujemy doniesienia tej redakcji.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
2°C 1027 hPa
JUTRO
pogoda
2°C 1023 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1018 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Tomasz J. w ostatnim czasie mieszkał w Anglii i żył w separacji z żoną - i te informacje zbieżne są z naszymi informacjami, a także informacjami jakie pojawiły się w innych mediach. Natomiast wedle dziennikarzy Faktu, Tomasz J., kiedy jeszcze mieszkał w Polsce miał brać narkotyki i katować swoją żoną. Gdy ta zażądała rozwodu, Tomasz J. niespodziewanie przyjechał do Poznania. W sobotę, w mieszkaniu małżeństwa na Dębcu doszło do awantury. Tomasz J. miał odciąć żonie głowę, następnie rozciąć jej ciało od pasa do mostka i oskalpować. Na czole odciętej głowy miał wyciąć napis „za zdradę”. Po czym domniemany sprawca miał odkręcić kurki z gazem i próbował popełnić samobójstwo doprowadzając do wybuchu.

Stan zdrowia Tomasza J. jest bardzo ciężki. 60% jego ciała jest poparzona. Jest utrzymywany w śpiączce farmakologicznej. Wedle dziennikarzy Faktu, jego szanse na przeżycie są nikłe.

Reklama