Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
28 16
Reklama

W Poznaniu otwierają kolejny market

KaT
środa, 28.02.2018 r.
godz. 13.46
KaT | środa, 28.02.2018 r., godz. 13.46
W Poznaniu otwierają kolejny market
fot. materiały prasowe

8 marca przy ulicy Wilczak otwarty zostanie nowy ALDI.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
27°C 1017 hPa
JUTRO
pogoda
28°C 1017 hPa
POJUTRZE
pogoda
28°C 1012 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Będzie to szósty sklep sieci w naszym mieście. Będzie mieć 1100 metrów kwadratowych powierzchni, a zakupy zrobimy tu od 8.00 do 21.00 w dniach poniedziałek - piątek oraz od 9.00 do 18.00 w soboty i niedziele handlowe. Z okazji otwarcia przewidziano promocje i atrakcje dla klientów.


Nie jest to jedyna inwestycja sieci ALDI w Poznaniu. Sklepy przy ulicach Półwiejskiej, Bobrzańskiej i Jugosłowiańskiej zmodernizowano w ubiegłym roku. Na początku lutego przebudowano sklep przy ulicy Obornickiej. - Celem przeprowadzanych zmian jest odświeżenie wnętrz, przejrzyste zaprezentowanie asortymentu, a także unowocześnienie sprzętów. Przestrzeń marketów została wzbogacona o oznaczenia, umożliwiające szybsze odnajdywanie potrzebnych artykułów. Wnętrza sklepów zaprojektowano w oparciu o ustandaryzowany koncept, który będzie obowiązywał we wszystkich krajach, w których rozwijana jest sieć. Dzięki temu klient z Poznania, tak samo odnajdzie się w sklepie ALDI w Niemczech czy Francji - wyjaśnia firma.

Zainteresowanie wzbudza nietypowy kształt budynku marketu - konkretnie „nadbudówka”. Okazuje się, że to jedynie „architektoniczny akcent” wynikający z obowiązującego w tym miejscu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Nie ma tam dodatkowych pomieszczeń.

Reklama