Reklama
Reklama

Zima przeszkadza w niższych ligach: odwołano mecz Warty Poznań

fot. Roger Gorączniak, archiwum
fot. Roger Gorączniak, archiwum

W związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi Departament Rozgrywek Krajowych PZPN zdecydował się na odwołanie najbliższej kolejki II ligi.

W nadchodzący weekend rozgrywki miała wznowić rywalizująca właśnie na trzecim szczeblu rozgrywek Warta Poznań. Mierzący w awans Zieloni intensywnie przygotowywali się do rozgrywek m.in. podczas obozu w Turcji.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Na sobotę Zieloni mieli zaplanowane wyjazdowe starcie z ROW 1964 Rybnik. Piłkarze Petra Nemca będą musieli jednak poczekać na inaugurację rundy wiosennej. Większość klubów w niższych ligach nie dysponuje bowiem infrastrukturą pozwalającą na odpowiednie przygotowanie się i rozgrywanie meczów przy tak mocnych mrozach, jakie od kilku dni panują w kraju.

Na razie nie wyznaczono nowego terminu rozegrania przełożonych spotkań. W tej sytuacji Warta rozpocznie rozgrywki 10 marca domowym meczem z Gwardią Koszalin.

Po 19 kolejkach Zieloni zajmują trzecie, premiowane awansem miejsce. Do lidera, GKS 1962 Jastrzębie, tracą 7 punktów.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
89.66 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro