Reklama
Reklama

Przebudowa ulicy Rybaki wstrzymana przez mróz

fot. PIM
fot. PIM

W poniedziałek zapadła decyzja o wstrzymaniu prac budowlanych związanych z przebudową ulicy Rybaki w Poznaniu. Powodem są niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Niska temperatura - uniemożliwia prowadzenie robót z zachowaniem ogólnych zasad budowlanych - informują Poznańskie Inwestycje Miejskie. Przerwa w realizacji zadania, nie będzie jednak miała wpływu na zakończenie etapu nr II inwestycji - dodają.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Prace zostaną wznowione, gdy poprawią się warunki atmosferyczne.

Kierowcy oraz piesi proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie budowy a także o zwracanie uwagi na obowiązujące oznakowanie.

Przypomnijmy. Prace w tym miejscu rozpoczęły się w listopadzie 2017 roku a ich zakończenie wraz z odbiorami planowane jest na lipiec 2017 roku. Jak już wielokrotnie informowaliśmy na łamach naszego portalu chodniki i ulica zyska nową, estetyczną nawierzchnię z kostki kamiennej, płyt betonowych i kamiennych. Ulica Rybaki będzie jednokierunkowa. Uporządkowany zostanie też sposób parkowania, tak aby piesi i kierowcy czuli się bezpiecznie, a wyremontowane chodniki nie były niszczone przez parkujące auta.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
61.42 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro