Reklama
Reklama

Tłumy na rekolekcjach ojca Szustaka w Poznaniu. "Ludzie nie zmieścili się w Katedrze"

fot. Martyna Wróblewska, Akademia Miłości

Od niedzieli do wtorku w Poznaniu rekolekcje wygłasza ojciec Adam Szustak - dominikanin i przy okazji youtuber prowadzący kanał Langusta na palmie.

Na portalu YouTube jego kanał subskrybuje prawie 300 tysięcy osób. Ojciec Szustak zyskał rzeszę fanów, bo w sposób przystępny mówi o Bogu, a także tłumaczy zawiłości wiary katolickiej. Jedni go kochają, a inni... nie do końca popierają. Wielu nie podoba się zbyt "luźny" styl dominikanina.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA


Sam Szustak nazywa siebie "wędrownym kaznodzieją". Do Poznania przyjechał na zaproszenie Akademii Miłości. Od niedzieli do wtorku prowadzi rekolekcje w Katedrze Poznańskiej. Na Facebooku chęć udziału w spotkaniu z ojcem wyraziło ponad 19 tysięcy osób. - Wczoraj ludzi było tyle, że nie zmieścili się do Katedry - napisał do nas czytelnik.

W poniedziałek i wtorek o godzinie 19.00 dominikanin poprowadzi mszę. Po niej odbędzie się konferencja, na której będzie można zadawać pytania. Dodatkowo we wtorek po konferencji zaplanowano adorację Najświętszego Sakramentu z możliwością skorzystania z modlitwy wstawienniczej.

  • Aktualizacja
    poniedziałek, 26.02.2018 r., godz. 18.37
    Aktualizacja
    poniedziałek, 26.02.2018 r., godz. 18.37
    Transmisję drugiego dnia rekolekcji pokaże na swoim profilu facebookowym Telewizja WTK. Początek po godzinie 19.00.
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
10℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
28 km
Stan powietrza
PM2.5
3.88 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro