Reklama
Reklama

Tłumy na rekolekcjach ojca Szustaka w Poznaniu. "Ludzie nie zmieścili się w Katedrze"

fot. Martyna Wróblewska, Akademia Miłości
fot. Martyna Wróblewska, Akademia Miłości

Od niedzieli do wtorku w Poznaniu rekolekcje wygłasza ojciec Adam Szustak - dominikanin i przy okazji youtuber prowadzący kanał Langusta na palmie.

Na portalu YouTube jego kanał subskrybuje prawie 300 tysięcy osób. Ojciec Szustak zyskał rzeszę fanów, bo w sposób przystępny mówi o Bogu, a także tłumaczy zawiłości wiary katolickiej. Jedni go kochają, a inni... nie do końca popierają. Wielu nie podoba się zbyt "luźny" styl dominikanina.

Cornette Residence - Twoje miejsce pod skrzydłami historii. Poznaj nową inwestycję w Centrum, między Starym Rynkiem a Starym Browarem.
REKLAMA


Sam Szustak nazywa siebie "wędrownym kaznodzieją". Do Poznania przyjechał na zaproszenie Akademii Miłości. Od niedzieli do wtorku prowadzi rekolekcje w Katedrze Poznańskiej. Na Facebooku chęć udziału w spotkaniu z ojcem wyraziło ponad 19 tysięcy osób. - Wczoraj ludzi było tyle, że nie zmieścili się do Katedry - napisał do nas czytelnik.

W poniedziałek i wtorek o godzinie 19.00 dominikanin poprowadzi mszę. Po niej odbędzie się konferencja, na której będzie można zadawać pytania. Dodatkowo we wtorek po konferencji zaplanowano adorację Najświętszego Sakramentu z możliwością skorzystania z modlitwy wstawienniczej.

  • Aktualizacja
    poniedziałek, 26.02.2018 r., godz. 18.37
    Aktualizacja
    poniedziałek, 26.02.2018 r., godz. 18.37
    Transmisję drugiego dnia rekolekcji pokaże na swoim profilu facebookowym Telewizja WTK. Początek po godzinie 19.00.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
3℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro