Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
2 -3
Reklama

Pit bull zaatakował właścicieli na Naramowicach. „Nadal biega bez smyczy, a co najgorsze bez kagańca”

j
piątek, 23.02.2018 r.
godz. 14.56
j | piątek, 23.02.2018 r., godz. 14.56
Pit bull zaatakował właścicieli na Naramowicach. „Nadal biega bez smyczy, a co najgorsze bez kagańca”
fot. Próba złapania psa przez policjantów fot. kadr wideo

Wracamy do sprawy niebezpiecznego psa, który w ubiegłym tygodniu zaatakował swoich właścicieli. Mieszkańcy informują, że obawiają się o swoje bezpieczeństwo. Służby zgodnie twierdzą, że żadnych zgłoszeń nie mają.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1021 hPa
JUTRO
pogoda
2°C 1027 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1024 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

W ubiegłym tygodniu na łamach naszego portalu opisywaliśmy niebezpieczna sytuację do jakiej doszło w okolicach ulicy Bolka na Naramowicach. Gdy małżeństwo wybrało się na spacer ze swoim psem w pewnym momencie agresywne zwierzę rzuciło się na nich i dotkliwie ich pogryzło. Na miejsce wezwani zostali policjanci, ale mimo prób psa nie udało się złapać. Jak już informowaliśmy zwierzę w końcu samo wróciło na posesję. Po sprawdzeniu okazało się, że pit bull posiada aktualne szczepienia i że oprócz właścicieli nie zaatakował nikogo. Policjanci w rozmowie z nami prosili mieszkańców o ostrożność, ponieważ zwierzę jest agresywne i może zaatakować ponownie.

Do naszej redakcji docierają jednak sygnały, że pies nadal pojawia się w tym miejscu. Pies nadal jest widziany z właścicielem blisko palcu zabaw, przy którym miało miejsce to zdarzenie. Mało tego pies biega bez smyczy a co najgorsze bez kagańca. To skandal! - pisze jeden z naszych czytelników. Od ubiegłego tygodnia, kiedy interweniowaliśmy na Naramowicach razem z policją nie mieliśmy żadnych zgłoszeń od mieszkańców dotyczących tego psa – przyznaje Jacek Kubiak ze Straży Miejskiej. Policjanci również potwierdzają, że nie mają żadnych nowych zgłoszeń dotyczących sprawy.

Przypominamy, że takie sytuacje należy zgłaszać do Straży Miejskiej.

Reklama