Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
2 -2
Reklama

Dziwni przebierańcy na poznańskich ulicach – zagadka została rozwiązana!

j
niedziela, 18.02.2018 r.
godz. 11.35
j | niedziela, 18.02.2018 r., godz. 11.35
Dziwni przebierańcy na poznańskich ulicach – zagadka została rozwiązana!
fot. Czytelniczka

Od początku lutego poznaniaków intrygowało, co kryje się za akcją, która rozgrywała się na poznańskich ulicach. Codziennie można było w różnych punktach miasta spotkać dziwnych przebierańców. Tak jak wiele osób słusznie podejrzewało – to promocja jednego z escape roomów.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
2°C 1027 hPa
JUTRO
pogoda
2°C 1023 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1018 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Od początku na poznańskich ulicach zauważyć można było dziwnych przebierańców. informowaliśmy między innymi o nietypowym kondukcie żałobnym, który „przechadzał” się ulicą Półwiejską. Na moście Rocha pojawił się zamaskowany mężczyzna ciągnący worek wielkości człowieka – po tym jak przechodnie zgłosili sprawę policji tłumaczono, że to akcja promocyjna. Nietypowe zdarzenie miało też miejsce- w okolicy pętli na Ogrodach, gdzie przechadzała się upiorna dziewczynka z lampionem, czy na Starym Mieście, gdzie jak tłumaczył nasz czytelnik przebierańcy „biegali po ulicach, gonili się i pluli ogniem”. Dziwna akcja rozgrywała się też na Starym Rynku, gdzie kilka osób goniło mumię faraona.

Przebierańców obserwowali nasi czytelnicy. Od początku lutego dostaliśmy właśnie od nich mnóstwo zdjęć i filmików rejestrujących dziwne wydarzenia. Było też mnóstwo pytań i sugestii. Zagadka została już wyjaśniona. Przede wszystkim miała być to akcja reklamowa, która przykuje uwagę całego Poznania. Bo wiadomo, rzeczy najbardziej kontrowersyjne zwracają uwagę tak naprawdę całego miasta. Gdybyśmy rozdawali pluszowe misie akcja nie byłaby aż tak bardzo nośna.ale z drugiej strony każda z akcji, która się wydarzyła – bo przecież były to nie tylko zwłoki, czy nie tylko trumna na Półwiejskiej – nawiązywała do tematyki jednego z naszych pokojów - escape roomów - mówi Cezary Gieracki, organizator akcji promocyjnej jednego z escape roomów.

Reklama