Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
2 -3
Reklama
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
2°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
3°C 1028 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI

Zainwestuj w centrum

REKLAMA
poniedziałek, 19.02.2018 r.
godz. 10.00
REKLAMA | poniedziałek, 19.02.2018 r., godz. 10.00
Zainwestuj w centrum

Mieszkanie to jedna z najlepszych inwestycji i lokat kapitału. Coraz więcej osób kupuje mieszkania, które potem wynajmują, a po latach sprzedają z zyskiem. Korzystna sytuacja na rynku także sprzyja tego typu inwestycjom.

Z danych zaprezentowanych przez Izbę Zarządzających Funduszami i Aktywami w 2016 r. wynika, że 51 proc. inwestujących Polaków wybrało nieruchomości, by ulokować swój kapitał. Oczywiście im lepsza lokalizacja, tym większa rentowność nieruchomości, dlatego najlepiej decydować się na inwestycje w centrum. A jeśli dodatkowo kupujemy mieszkanie nowe, od dewelopera, ale urządzone w standardzie „pod klucz” nie musimy martwić się o jego urządzenie zanim je wynajmiemy. 

W Poznaniu jest kilka lokalizacji w centrum, gdzie obecnie warto kupić mieszkanie. Jedną z nich jest ul. Towarowa, gdzie buduje poznański deweloper, Ataner. Obiekt przy ul. Towarowej 37 ma 17 kondygnacji: na pierwszych 5-ciu znajdują się powierzchnie biurowe, a na kolejnych 12-tu mieszkania. Pozostało tu na sprzedaż jeszcze kilka mieszkań, w tym mieszkania w standardzie „pod klucz” w cenie stanu deweloperskiego. 

Lokale są przestronne, posiadają duże okna i balkony. Obiekt jest monitorowany, a także posiada recepcję. Pod ziemią został wybudowany dwupoziomowy parking umożliwiający wygodne parkowanie w centrum. Budynek jest znakomicie zlokalizowany naprzeciw dworca kolejowego PKP Poznań Główny, tuż obok Międzynarodowych Targów Poznańskich, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku im. Karola Marcinkowskiego. Na Stary Rynek, do Starego Browaru czy do Centrum Kultury Zamek można dojść pieszo w 10-15 min.

Więcej na http://www.ataner.pl/pl/towarowa-inwestycja

Reklama