Reklama
Reklama

Remont Świętego Marcina trwa, a potencjalni najemcy już interesują się lokalami przy ulicy

Choć do zakończenie remontu ulicy Święty Marcin jeszcze wiele miesięcy, to ZKZL rejestruje już zwiększone zainteresowanie lokalami w tej lokalizacji.

Prace prowadzone obecnie przy ulicy Święty Marcin mają na celu remont istniejącej infrastruktury, ale też rewitalizację ulicy i przywrócenie jej dawnej świetności. Okazuje się, że choć do zakończenia prac jeszcze wiele miesięcy, to przedsiębiorcy interesują się lokalami w tej lokalizacji, a nawet podpisano już kilka umów najmu - Zgodnie z przyjętą koncepcją ożywienia Świętego Marcina, Spółka ukierunkowuje pozyskiwanie najemców lokali użytkowych planujących prowadzić w szczególności działalność kawiarniano-gastronomiczną - informuje Izabela Zagórska, Zastępca Kierownika Działu Lokali Użytkowych ZKZL sp. z o.o i dodaje - Wizja wyremontowanej ulicy sprawiła, że w ostatnim czasie zagospodarowaliśmy lokale użytkowe o łącznej powierzchni niemal 200,00 m2 i finalizowana jest kolejna umowa na wynajem lokalu użytkowego o pow. 320 m2.

Jednocześnie ZKZL zachęca przedsiębiorców poszukujących lokali dla swojej działalności do kontaktu pod numerem telefonuy 664 467 740 lub adresem [email protected].

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Znowu ostrzeżenie meteo dla regionu
21℃
14℃
Poziom opadów:
1.2 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
18.12 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro