Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
2 -1
Reklama

Pijany 29-latek zasnął na klatce schodowej. W kieszeni miał amfetaminę

j
poniedziałek, 12.02.2018 r.
godz. 16.30
j | poniedziałek, 12.02.2018 r., godz. 16.30
Pijany 29-latek zasnął na klatce schodowej. W kieszeni miał amfetaminę
fot. Policja

Policjanci w Obornikach interweniowali w sprawie dwóch mężczyzn śpiących na klatce schodowej. Oboje byli pijani a jeden z nich posiadał przy sobie narkotyki. 29-latek może trafić do więzienia nawet na trzy lata.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
3°C 1025 hPa
JUTRO
pogoda
2°C 1025 hPa
POJUTRZE
pogoda
2°C 1025 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

W ubiegłym tygodniu policjanci odebrali zgłoszenie o mężczyznach śpiących na klatce schodowej jednego z bloków mieszkalnych na terenie Obornik. Na miejsce wysłany został patrol.

Kiedy  policjanci weszli do budynku ich oczom ukazał się widok dwóch młodych mężczyzn śpiących na posadzce klatki schodowej. W trakcie rozmowy od obu wyczuwalna była silna woń alkoholu z ust. Późniejsze badanie trzeźwości wykazało, że 29-latek ma ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie, a jego 27-letni kolega ponad 3 promile – relacjonuje sierż. Izabela Leśnik z policji w Obornikach.

Jak się okazało wypity w nadmiarze alkohol nie był jedynym „grzechem” starszego z mężczyzn. Podczas podjętej interwencji policjanci znaleźli przy nim 3 woreczki strunowe z zawartości białego proszku. Badanie narkotestem wykazało, iż zabezpieczona substancja to amfetamina – dodaje.

29 – latek został zatrzymany. Grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast jego młodszy kolega w stanie silnego upojenia alkoholowego zagrażającego życiu trafił do szpitala.

Reklama