Reklama
Reklama

Kolejna droga ekspresowa w Wielkopolsce: jest przetarg

Chodzi o fragment między Piła i już istniejącym odcinkiem S10 zaznaczonym na mapie | fot. GDDKiA
Chodzi o fragment między Piła i już istniejącym odcinkiem S10 zaznaczonym na mapie | fot. GDDKiA

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg na wykonanie opracowania projektowego dla trasy S10 Piła - Wyrzysk.

- Zamówienie obejmuje opracowanie takich dokumentów jak: Studium Korytarzowe, Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe, Materiały do Decyzji o Środowiskowych Uwarunkowaniach wraz z uzyskaniem Decyzji o Środowiskowych Uwarunkowaniach, Koncepcja Programowa - wyjaśnia Alina Cieślak z poznańskiego oddziału GDDKiA.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Nowy fragment drogi ekspresowej będzie się zaczynać w miejscu projektowanego węzła Piła Wschód w ramach obwodnicy miasta, a kończyć się będzie na już istniejącej obwodnicy Wyrzyska w ramach trasy S10.

Firmy zainteresowane udziałem w przetargu mają czas na złożenie swoich ofert do 14 marca. Prace nad opracowaniem projektowym będą trwać maksymalnie 53 miesiące od momentu podpisania umowy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
0℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
122.56 μg/m3
Bardzo zły
Zobacz pogodę na jutro