Reklama
Reklama

W nocy MPK będzie kontynuowało naprawę sieci trakcyjnej na rondzie Starołęka

fot. czytelnik
fot. czytelnik

W nocy ze środy na czwartek MPK będzie kontynuowało prace przy naprawie sieci trakcyjnej na rondzie Starołęka.

Przypominamy, że sieć trakcyjna na rondzie Starołęka została uszkodzona we wtorek. Prace naprawcze były już prowadzone ostatniej nocy, a kontynuowane będę również w nocy ze środy na czwartek. Na czas prowadzonych prac zmienione zostaną trasy tramwaju nocnego oraz linii autobusowej nr 238.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Linia nr 201:

OS. SOBIESKIEGO - Trasa PST - ... - rondo Śródka - Jana Pawła II - Trasa Kórnicka - Piaśnicka - Szwedzka - FRANOWO

FRANOWO - Szwedzka - Piaśnicka - Trasa Kórnicka - Kórnicka - ... - Most Teatralny - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO

Linia nr 238:

RONDO KAPONIERA - ... - Inflancka - Żegrze - Chartowo - Piaśnicka - Kurlandzka - SZPITAL SZWAJCARSKA (- Szwajcarska - FRANOWO)

(FRANOWO - Szwajcarska -) SZPITAL SZWAJCARSKA - Kurlandzka - Piaśnicka - Chartowo - Żegrze - Inflancka - ... - RONDO KAPONIERA

- Z tramwaju jadącego z os. Sobieskiego będzie można przesiąść się na autobus linii nr 238 jadący w kierunku Kaponiery na przystanku "Piaśnicka/Rynek". Analogicznie, na tym samym przystanku możliwa będzie przesiadka z autobusu linii nr 238 jadącego w kierunku szpitala przy ul. Szwajcarskiej i Franowa na tramwaj linii nr 201 jadący w kierunku centrum. Pasażerów korzystających z tramwajów linii nr 201 na przystankach wzdłuż ulicy Zamenhofa prosimy o korzystanie z autobusów linii nr 237. Na przystanku "Kórnicka" możliwa będzie przesiadka z autobusu na tramwaj linii nr 201 - informuje ZTM.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-5℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
74.27 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro