Reklama
Reklama

Tłumy pożegnały Eryka: "zbiórka się udała, tylko zabrakło odbiorcy"

W poniedziałek w ostatniej drodze Eryka z Antoninka uczestniczyły dziesiątki mieszkańców.

Zgodnie z prośbą rodziny, wiele osób przyniosło zamiast wieńców białe róże, którymi pożegnano Eryka. Na pogrzebie pojawiła się nie tylko rodzina chłopca, ale też przyjaciele z Antoninka, szkół, do których chodził i wiele innych osób, które wspierały go w walce z nowotworem.

#peselniemaznaczenia #wonderlandpolska Mezoterapia mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Centrum Handlowe ETC Swarzędz Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA


- Ogromny żal, że ostatni dzień zbiórki i Eryk od nas odszedł - mówi Krzysztof Bartosiak z Rady Osiedla Antoninek - Zieliniec - Kobylepole. - Zbiórka się udała, tylko zabrakło odbiorcy - dodaje.

Przypomnijmy, że nastoletni Eryk zmarł 30 stycznia po długiej walce z ostrą białaczką limfoblastyczną. Na jego leczenie uzbierano ponad 0,5 mln złotych m.in. za pośrednictwem portalu siepomaga.pl. Zgodnie z regulaminem Fundacji Siepomaga, pieniądze uzbierane na leczenie Eryka zostaną przekazane na leczenie innych podopiecznych fundacji.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Gdzie ta wiosna? Od deszczu odpoczniemy dopiero w niedzielę
12℃
3℃
Poziom opadów:
2.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
14.83 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro