Reklama

Ustalono przyczynę śmierci dwóch mężczyzn, których zwłoki znaleziono przy ulicy Opolskiej

Już w niedzielę informowaliśmy na naszych łamach o zwłokach dwóch mężczyzn, które odkryto w jednym z baraków przy ulicy Opolskiej.

Odkrycia zwłok dokonano w minioną sobotę - Około godziny 20 policjanci odebrali zgłoszenie od mieszkańców ulicy Opolskiej zaniepokojonych, że przez jakiś czas nie widzieli już swojego sąsiada. Na miejsce udał się patrol. Gdy funkcjonariusze weszli do mieszkania okazało się, że 70-latek nie żyje. Policjanci, którzy prowadzili działania w tym miejscu ujawnili też kolejne zwłoki - mężczyzny w wieku 68-lat w mieszkaniu obok. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci mężczyzn wyjaśni to sekcja zwłok -relacjonował na naszych łamach mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

W poniedziałek Radio Poznań poinformowało, że znane są wyniki sekcji zwłok. Śmierć jednego mężczyzny spowodowana była chorobą nowotworową, a drugi zmarł z powodu wychłodzenia organizmu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

28℃
20℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
18.35 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro