Reklama

Zaprojektuj kartę PEKA upamiętniającą odzyskanie niepodległości

Zarząd Transportu Miejskiego ogłosił konkurs na projekt graficzny karty PEKA, która upamiętni stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Poznański ZTM już kilkukrotni wydawał okolicznościowe serie kart PEKA. Do obiegu trafiły między innymi karty ze zdjęciami Poznania, karta upamiętniająca 1050-lecie Chrztu Polski, a ostatnio na licytację trafiła Złota PEKA dla WOŚP. Teraz ZTM ogłosił konkurs na projekty graficzne, które upamiętnią stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości - Zadaniem uczestnika konkursu jest stworzenie projektu graficznego karty PEKA, która będzie upamiętniała to ważne wydarzenie - mówi Daniel Wawrzyniak, zastępca dyrektora Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu i dodaje - Zwycięskie prace zostaną umieszczone jako grafiki na kolekcjonerskich kartach PEKA na okaziciela, a nazwiska ich autorów opublikowane. Twórcy otrzymają także upominki promocyjne od ZTM.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest w tym miejscu. Prace można nadsyłać do końca lutego.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega. Może być niebezpiecznie na drogach!
12℃
-2℃
Poziom opadów:
1.2 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
88.39 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro