Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 -3
Reklama
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1027 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1029 hPa
POJUTRZE
pogoda
0°C 1022 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Peja pomaga poszkodowanym z Murowanej Gośliny. Będzie koncert

KaT
poniedziałek, 5.02.2018 r.
godz. 09.13
KaT | poniedziałek, 5.02.2018 r., godz. 09.13
Peja pomaga poszkodowanym z Murowanej Gośliny. Będzie koncert

Ryszard „Peja” Andrzejewski wystąpi w Murowanej Goślinie w ramach koncertu charytatywnego dla osób poszkodowanych w wybuchu gazociągu.

Poznański raper znany jest z tego, że udziela się w akcjach charytatywnych. - Tym razem zaangażował się w akcję zbiórki środków dla osób poszkodowanych w wyniku wybuchu gazociągu w Murowanej Goślinie - wyjaśnia Maciej Tortyna, manager Peji. - Artysta wystąpi w Auli Szkoły Podstawowej nr 1 (Murowana Goślina, ulica Mściszewska 10) 24 lutego. Na scenie wspierać go będą: Gandzior, Hirass, Śliwa oraz Grzybek LD. Bilety będą sprzedawane w formie „cegiełek” w cenie 25 złotych, a całość zebranych funduszy zostanie przekazana na wyżej wspomniany cel - dodaje.

Już niedługo rapera będzie można oglądać w telewizji TVN w programie Agent Gwiazdy. W związku z występem Peji w telewizyjnym show w mediach pojawiają się kolejne informacje na jego temat. „Najświeższa” dotyczy tego, że Andrzejewski wkrótce ma zostać ponownie ojcem. Taką rewelację zdradziła w jednym z wywiadów jego koleżanka z programu, Karolina Ferenstein-Kraśko. Przypomnijmy, że Peja od 2012 roku jest w związku małżeńskim z Pauliną Stefańską. W 2013 roku urodziła im się córka.

Reklama