Reklama
Reklama

Nietypowy widok na ulicy Półwiejskiej: "szedł starszy pan z laską, a za nim czterech mężczyzn niosących trumnę"

fot. Czytelniczka

Osoby, które w niedzielę przed południem przebywały na ulicy Półwiejskiej w Poznaniu mogły się natknąć na bardzo niecodzienny widok - deptakiem szedł kondukt żałobny.

O nietypowej akcji poinformowali nas czytelnicy, którzy przebywając dziś na deptaku zauważyły poruszający się ulicą Półwiejską kondukt żałobny. Dzisiaj po Półwiejskiej chodziło 4 ludzi z trumną, wiecie o co chodzi, to jakaś akcja? Nie odpowiadali na żadne pytania, nie reagowali na przechodniów - pisze Natalia. Szli ulicą Półwiejska - szedł starszy pan z laską, a za nim czterech mężczyzn ubranych w garnitury niosących trumnę. Nikt z przechodniów nie wiedział o co chodzi, nikt nie rozdawał żadnych ulotek (wtedy można by pomyśleć ze to jakaś akcja promocyjna), nie reagowali tez na zaczepki ze strony ludzi - dodaje Mateusz. Dzisiaj w godzinach przedpołudniowych ulicą Półwiejską przeszedł jakiś kondukt z trumną i dziadkiem na czele... Macie jakieś info o co chodzi? - pisze Cezary.

Podobnych pytań, informacji, zdjęć i filmów dostaliśmy od naszych czujnych czytelników mnóstwo. Na miejsce udał się też reporter Pulsu Dnia Telewizji WTK, ale już nikogo w tym miejscu nie zastał. Niestety do tej pory nie udało nam się ustalić, czy odbywała się w tym miejscu jakaś akcja i czego dotyczyła.

Jesteśmy jedynie pewni, że nie był to pogrzeb. Jeśli tylko dowiemy się czegokolwiek na ten temat natychmiast poinformujemy o tym na łamach naszego portalu.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

21℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
13.91 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro