Reklama

Eryka z Antoninka pożegnają białymi różami

fot. siepomaga.pl
fot. siepomaga.pl

W poniedziałek odbędzie się pogrzeb nastoletniego Eryka, który przegrał walkę z nowotworem.

Jak informuje dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Poznaniu, do której uczęszczał chłopiec, jego pogrzeb odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 5 lutego, o godzinie 12.00 na Cmentarzu Komunalnym Miłostowo. O 10.30 zaplanowano mszę świętą w kościele przy ulicy Jaromira 1 na terenie poznańskiego Antoninka. - Wiemy, że Eryka pożegna bardzo dużo osób. Chcielibyśmy przekazać prośbę od jego rodziny, by nie przynosić wieńców, a tylko pojedyncze, białe róże. Rodzice proszą również aby nie składać kondolencji - wyjaśnia Violetta Nowak, dyrektor ZSP nr 7.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA


Przypomnijmy, że Eryk z Antoninka zmarł we wtorek rano. Od 8 lat walczył z ostrą białaczką limfoblastyczną. Miał wkrótce rozpocząć kurację drogim lekiem, na który zbierano pieniądze. Na terapię uzbierano ponad 500 tysięcy złotych. W zbiórkę bardzo zaangażowali się mieszkańcy, a także uczniowie szkoły z Antoninka, do której chodził nastolatek. To dla niego tydzień temu na ulicy Półwiejskiej utworzono "Łańcuch życia".

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.99 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro