Reklama
Reklama

Kilkuset wystawców prezentuje się na MTP. Ruszyły targi BUDMA 2018

fot. Włodzimierz Hoppel

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. To najważniejsze wydarzenie dla branży w Europie Środkowo-Wschodniej.

BUDMA to miejsce, w którym spotykają się specjaliści branży budowniczej. Swoją ofertę prezentuje tu kilkuset wystawców z różnych stron świata. Nie tylko zapoznamy się tu z najnowocześniejszą technologią, ale też uzyskamy wiedzę na interesujący nas temat i wymienimy się doświadczeniami.4 dni targów budowlanych w Poznaniu obfitują w rynkowe premiery, nowości produktowe i merytoryczne wydarzenia podejmujące najbardziej aktualną problematykę branży budowlanej, a także prezentacje, konkursy i mistrzostwa - informują organizatorzy.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINIKI oraz Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ odbywają się w dniach od 30 stycznia do 2 lutego. Targi można odwiedzać do czwartku w godzinach od 8:00 do 17:00 oraz w piątek od 9:00 do 16:00. Bilet dla profesjonalistów, po rejestracji przy kasie kosztuje 40 złotych.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

2℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
41.97 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro