Reklama
Reklama

Zmarł 15-letni Eryk z Antoninka

fot. Siepomaga.pl

O śmierci chłopca, na którego leczenie zbierano pieniądze w ostatnich tygodniach, poinformował portal siepomaga.pl.

- Właśnie odebraliśmy telefon. Wiadomość najgorsza z możliwych - Eryka nie ma już wśród nas - czytamy na portalu siepomaga.pl. - Wierzymy, że jest w lepszym świecie, w którym nie ma bólu, cierpienia i łez. Chociaż tak dzielnie walczył z rakiem, nic nie zapowiadało najgorszego. Nie spodziewaliśmy się tego, nie teraz, kiedy przecież miało być lepiej... Ponad 23 tysiące Pomagaczy z Siepomaga.pl włączyło się do akcji walki o życie chłopca. Wszyscy trzymaliśmy kciuki, kibicowaliśmy, a zaangażowanie w zbiórkę dodawało mamie Eryka skrzydeł do walki, mimo wszystkich przeciwności losu.

#peselniemaznaczenia #wonderlandpolska Mezoterapia mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Centrum Handlowe ETC Swarzędz Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA


15-latek z poznańskiego Antoninka od 8 lat walczył z ostrą białaczką limfoblastyczną. Miał wkrótce rozpocząć kurację drogim lekiem, na który zbierano pieniądze. Na terapię do dziś uzbierano ponad 500 tysięcy złotych. W zbiórkę bardzo zaangażowali się mieszkańcy, a także uczniowie szkoły z Antoninka, do której chodził nastolatek. To dla niego w piątek na ulicy Półwiejskiej utworzono "Łańcuch życia".

  • Aktualizacja
    wtorek, 30.01.2018 r., godz. 12.21
    Aktualizacja
    wtorek, 30.01.2018 r., godz. 12.21
    O godz. 14.00 w kościele przy ulicy Jaromira (Antoninek), odbędzie się msza święta za Eryka.
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Gdzie ta wiosna? Od deszczu odpoczniemy dopiero w niedzielę
12℃
3℃
Poziom opadów:
2.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
14.83 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro