Reklama

Stary Poznań Główny zamieni się w... halę targową!

Trwają przygotowania do wielkiego otwarcia | fot. Hala Dworcowa / Facebook

Pod koniec lutego poznański stary dworzec kolejowy dostanie "nowe życie".

Nie chodzi jednak o wielką modernizację budynku, na którą czekają z niecierpliwością mieszkańcy, ale o tymczasowe rozwiązanie, które będzie tu funkcjonować. Hol starego dworca 23 lutego zamieni się w halę targową w ramach Nocnego Targu.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA


Obecnie niewiele wiadomo o organizatorach tego wydarzenia, ale zapowiadają, że weekend otwarcia odbędzie się w dniach 23 - 25 lutego. - W budynku nieczynnego dworca Poznań Główny odpalamy projekt Hala Dworcowa - skierowany dla głodomorów wrażeń kulinarnych i kulturalnych, którzy będą mieli okazję konsumować przyjemności w każdy weekend - bez wymówek Klimatyczne miejsce w samym sercu Poznania z barem (a na barze wiadome rzeczy) z szamką podawaną przez okienka dawnych kas biletowych - czy trzeba czegoś więcej - dopytują.

W każdy weekend w Nocnym Targu udział brać będzie kilkunastu wystawców street foodowych, otwarty będzie bar, a na gości czekać będzie mnóstwo miejsc do siedzenia. Nie zabraknie też atrakcji muzycznych oraz strefy "chill", o której w tej chwili nic nie wiadomo. Wstęp na Nocny Targ będzie bezpłatny.

Nie jest to pierwszy Nocny Targ działający w Poznaniu. W ciepłych miesiącach podobne miejsce, w którym można spróbować różnych dań, posłuchać muzyki czy po prostu spotkać się ze znajomymi funkcjonuje przy ulicy Kolejowej. W tym roku wznowi działalność w kwietniu.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Czeka nas kilkudniowy wzrost temperatur
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
1.95 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro