Reklama
Reklama

Poznań: 16-latek pobity przez rówieśników na Ogrodach?

fot. Policja

Do naszej redakcji dotarła informacja o pobiciu 16-latka przez kilku rówieśników, do jakiego miało dojść po południu na Ogrodach. Policjanci potwierdzają swoją interwencję i zarazem dementują informację o groźnym pobiciu.

Dzisiaj około godz.13.30 na Ogrodach 6-cioro 16-latków napadło i skopało 16-latka, który trafił nieprzytomny do szpitala - pisze nasz czytelnik.

Policjanci potwierdzają swoją interwencję w tym miejscu i zarazem dementują informację o groźnym pobiciu. Do policjanta, który pełnił swoje obowiązki przy konsulacie na ulicy Bukowskiej podeszło dwóch nastolatków i poinformowało, że jeden z nich został uderzony przez rówieśnika. Na miejsce wezwany został patrol policji oraz pogotowie. Chłopak zgodnie z procedurami został przewieziony do szpitala na przebadanie, był przytomny - mówi podinsp. Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji. Policjanci dotarli już do wszystkich osób, które w czasie, gdy doszło do utarczki między dwoma 16-latkami przebywali w ich towarzystwie - dodaje. Funkcjonariusze cały czas zajmują się wyjaśnieniem całego zajścia. Jeszcze raz podkreślam, że zgodnie z naszymi informacjami i dotychczasowymi ustaleniami nie doszło w tym miejscu do pobicia 16-latka przez kilka osób, zgodnie z jego relacją oraz jego kolegi najpierw doszło do utarczki pomiędzy dwoma nastolatkami, po czym jeden z nich został uderzony przez drugiego. Agresor został już ustalony, przebywa na komisariacie i jest przesłuchiwany. Zatem dementuję doniesienia dotyczące zarówno stanu zdrowia 16-latka, jak i przedstawionego przebiegu całej sytuacji - kończy Liszczyńska.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
11.50 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro