Reklama

Sąsiadki pobiły się o... sposób odśnieżania. Interweniowała policja

zdj. ilustracyjne | fot. Asta24.pl
zdj. ilustracyjne | fot. Asta24.pl

O nietypowej interwencji policji poinformował portal Asta24.pl. W Złotowie doszło do kłótni i bójki dwóch sąsiadek o sposób odśnieżania.

Informacja o zdarzeniu dotarła do złotowskich policjantów dwa dni temu. Z informacji przekazanych przez policję wynika, że dwa dni temu do dyżurnego złotowskiej policji zadzwonił mężczyzna, który poinformował, że sąsiad chce pobić jego żonę. Na miejsce wysłano patrol policji -Policjanci na miejscu ustalili, że przed jednym z budynków najpierw doszło do sprzeczki dwóch sąsiadek. Kiedy jedna z kobiet zaczęła odśnieżać podwórkowy parking, druga zwróciła jej uwagę, że robi to nieprawidłowo. Stało się to powodem awantury, kobiety zaczęły się szarpać i wyzywać. Wtedy do działania przystąpili mężowie kobiet, którzy szarpiąc się rozdzielali zwaśnione kobiety, jednocześnie jeden z nich dzwonił po policję - relacjonuje Maciej Forecki, oficer prasowy miejscowej policji.

Ostatecznie policjanci opanowali sytuację i uspokoili uczestników zajścia, nikomu nic się nie stało. Nikt nie złożył też żadnego doniesienia na policję.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Piękna wiosna i tłumy na Cytadeli. Warto korzystać, bo przed nami załamanie pogody
20℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
9.29 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro