Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
2 -1
Reklama

Sąsiadki pobiły się o... sposób odśnieżania. Interweniowała policja

BS
sobota, 20.01.2018 r.
godz. 16.30
BS | sobota, 20.01.2018 r., godz. 16.30
Sąsiadki pobiły się o... sposób odśnieżania. Interweniowała policja
zdj. ilustracyjne - fot. Asta24.pl

O nietypowej interwencji policji poinformował portal Asta24.pl. W Złotowie doszło do kłótni i bójki dwóch sąsiadek o sposób odśnieżania.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
3°C 1025 hPa
JUTRO
pogoda
2°C 1025 hPa
POJUTRZE
pogoda
2°C 1025 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Informacja o zdarzeniu dotarła do złotowskich policjantów dwa dni temu. Z informacji przekazanych przez policję wynika, że dwa dni temu do dyżurnego złotowskiej policji zadzwonił mężczyzna, który poinformował, że sąsiad chce pobić jego żonę. Na miejsce wysłano patrol policji - Policjanci na miejscu ustalili, że przed jednym z budynków najpierw doszło do sprzeczki dwóch sąsiadek. Kiedy jedna z kobiet zaczęła odśnieżać podwórkowy parking, druga zwróciła jej uwagę, że robi to nieprawidłowo. Stało się to powodem awantury, kobiety zaczęły się szarpać i wyzywać. Wtedy do działania przystąpili mężowie kobiet, którzy szarpiąc się rozdzielali zwaśnione kobiety, jednocześnie jeden z nich dzwonił po policję - relacjonuje Maciej Forecki, oficer prasowy miejscowej policji.

Ostatecznie policjanci opanowali sytuację i uspokoili uczestników zajścia, nikomu nic się nie stało. Nikt nie złożył też żadnego doniesienia na policję.

Reklama